2019-07-29

Wpraw koła w ruch w Twojej Firmie Transportowej

Rozwój handlu e-commerce, handlu internetowego i gigantów handlu detalicznego, takich jak Allegro, spowodował boom w branży transportu i logistyki (TLS). Globalizacja i zachowania konsumentów spowodowały, że produkty ze wszystkich zakątków świata zaczęły być wysyłane i dostarczane 24/7. Znacząca liczba sektorów - transport lotniczy, kolejowy, drogowy i wodny - w branży transportowo-logistyczej sprawia, że jest ona ogromna i bardzo zróżnicowana. Od pojedynczych pojazdów dostawczych po całą flotę pojazdów transportowych, niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność w zakresie logistyki transportu towarowego, zarządzania łańcuchem dostaw, usług kurierskich czy transportu pasażerskiego, Twoja firma odgrywa istotną rolę - łącząc ludzi i / lub produkty.

Upewnij się, żę Twoja firma jest zawsze w ruchu!

Niezależnie od tego, czy chodzi o utrzymanie i konserwację, zakup lub wynajem nowych pojazdów, instalowanie nowego oprogramowania komputerowego do śledzenia przesyłek czy też o wypłaty wynagrodzeń dla pracowników - posiadanie dostępnego kapitału obrotowego na prowadzenie działalności transportowej i logistycznej może być wyzwaniem. Dodatkowo, branża transportowa musi być gotowa także na nagłe zmiany - np. gdy matka natura postanawia stworzyć spustoszenia na niebie i drogach przez opady śniegu, powodzie lub pożary. Takie nagłe wyzwania dotyczą nawet największych międzynarodowych firm.

Docieraj we właściwe miejsca

Stworzyliśmy faktoring od Ferratum Business, aby zapewnić kapitał obrotowy dla Twojej firmy, dokładnie wtedy kiedy go potrzebujesz. Ferratum Business udostępnia szybki i łatwy cichy faktoring aż do 450 000 zł dla firm transportowych i logistycznych, takich jak Twoja - bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczeń.

Możesz polegać na Ferratum Business w pozyskiwaniu inteligentnego, skutecznego i nieskomplikowanego faktoringu. Jesteśmy dumni z naszego szybkiego, wydajnego i elastycznego faktoringu. Obsłużyliśmy już tysiące zadowolonych klientów i szybko się rozwijamy.

Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego już w 5 minut możesz wypełnić wniosek o faktoring i dowiedzieć się jaki jest Twój limit faktoringu. Każdy wniosek jest zatwierdzany średnio w ciągu 1 dnia roboczego. W ten sposób już w ciągu jednego dnia otrzymujesz kapitał obrotowy, którego potrzebujesz.

Buduj swój biznes dzięki faktoringowi z Ferratum Business. ZŁÓŻ WNIOSEK o faktoring teraz!