2018-12-16

Jak szybko otrzymać pożyczkę firmową

Wchodzi klient do banku...

Czyż nie brzmi to jak początek jakiejś anegdoty? Cóż, w obecnych czasach chodzenie do banku jest rzeczywiście czynnością dosyć niecodzienną.

W świecie każdego właściciela małego lub średniego przedsiębiorstwa obowiązuje powiedzenie „czas to pieniądz”. Podczas prowadzenia własnej firmy liczy się każda minuta.

Mając to na uwadze, zastanów się, jakie masz możliwości finansowania w zakresie pożyczek krótkoterminowych mających wspomóc Twoją firmę w trudnym okresie – przeznaczonych na przykład na zakup zapasów, nowych urządzeń, wypłatę wynagrodzeń czy jakikolwiek inny cel wynikający z potrzeb Twojej firmy.

Chodzenie do banku

Przypomnij sobie swoją ostatnią wizytę w banku w celu omówienia pożyczki dla firmy. Zapewne poproszono Cię o zajęcie miejsca i zaczekanie na pracownika banku.

Pół godziny później pracownik nadal się nie pojawił. Niekiedy, w zależności od pory dnia, oczekiwanie może przedłużyć się nawet do godziny.

Kto ma na to czas, prowadząc małą firmę?

Dokumenty, więcej dokumentów

Kiedy masz w końcu możliwość rozmowy z przedstawicielem banku, lepiej miej przy sobie wszystkie potrzebne zaświadczenia, pokwitowania, zeznania podatkowe itp.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dokumenty te będą Ci potrzebne podczas wypełniania wszystkich stron wniosku o pożyczkę.

Podczas oczekiwania...

Podczas oczekiwania na rozmowę w sprawie pożyczki na pewno sprawdzasz w telefonie, czy wszystko w Twoim biurze czy sklepie zostało dopilnowane.

W czasach, kiedy można sfinalizować każdą sprawę za pomocą telefonu logiczne jest, że przedsiębiorcy powinni mieć możliwość składania wniosków o pożyczkę dla firmy również za pośrednictwem tego urządzenia.

Witamy w Ferratum Business.

Moc jest w Twoich rękach

Dzięki Ferratum Business możesz złożyć wniosek o krótkoterminową pożyczkę za pomocą telefonu. Wiemy, że prowadzenie firmy to dynamiczny proces, zaś działanie tradycyjnych banków jest często skomplikowane i zbyt opieszałe, by sprostać dzisiejszym potrzebom biznesowym.

Stworzyliśmy spółkę Ferratum Business, by wspomagać firmy takie jak Twoja szybkimi pożyczkami udzielanymi online, dzięki którym uzyskasz kapitał obrotowy dokładnie wtedy, gdy go potrzebujesz.

Pożyczki – uproszczone zasady

Ferratum Business zapewnia uproszczone zasady udzielania pożyczek dla małych przedsiębiorstw. Nasze wnioski o pożyczkę są wypełniane przez Internet lub za pomocą telefonu, nie ma więc potrzeby wykonywania „papierkowej roboty” oraz stania w kolejkach.

Cała procedura składania wniosku zajmuje mniej niż 5 minut. Możesz otrzymać nawet do 50 000 zł, a potrzebne fundusze znajdą się na Twoim koncie już następnego dnia.

Pamiętasz powiedzenie „czas to pieniądz”? Teraz nie musisz nawet wychodzić z biura!

Więcej świetnych relacji i wskazówek znajduje się w naszym biuletynie sieciowym!

Chcemy się dowiedzieć w jaki sposób Ferratum Business może ułatwić nam życie? Tu można się dowiedzieć więcej!