2019-07-29

Faktoring dla handlu detalicznego i hurtowego

Chociaż wiele mówi się o rosnącej popularności zakupów online, właściciele sklepów detalicznych i hurtowych wciąż oferują pewne rzeczy, których zakupy online po prostu nie zastąpią: mowa tu o komforcie i inspiracji.

Jeśli chodzi o inspirację, dla części Klientów wciąż nic nie może się równać z zakupami, których dokonują bezpośrednio w sklepie. Niezależnie od tego, czy jest to salon sprzedaży mebli lub oświetlenia dla Twojego biura projektowego czy detaliczny sklep odzieżowy lub księgarnia, dla konsumentów nie ma nic porównywalnego z możliwością poznania właściwości produktu osobiście.

Sprzedawcy detaliczni mogą przekształcać swoje sklepy tak, aby dostarczać kupującym dodatkowe doświadczenia - zarówno wizualne, jak i emocjonalne. Hurtownicy mogą również dostarczać inspiracji, pozwalając konsumentom zobaczyć, jak wygląda i jak działa produkt z tzw. pierwszej ręki.

Komfort jest Królem

Inną zaletą, jaką posiadają firmy detaliczne i hurtowe jest wygoda. Konsumenci mogą wejść do sklepu lub magazynu, przetestować przedmiot, kupić go na miejscu i wyjść z gotowym produktem w ręku.

Sprzedawcy detaliczni umożliwiają konsumentom kupno towarów bez ryzyka zamówienia niewłaściwego rozmiaru lub koloru online i bez konieczności oczekiwania na przybycie towaru.

Hurtownicy z kolei często posiadają odpowiednio dostosowane salony sprzedaży i wystawy, pokazujące konsumentom, jak najlepiej używać danego produktu.

Oferowanie takich dogodnośći klientom ma jednak swoją cenę.

Stworzenie i zarządzanie sklepem 

Powiedzmy na przykład, że jesteś właścicielem kwiaciarni, a Walentynki są ""tuż za rogiem"". Oczekuje się, że sprzedaż dla odwiedzających kwiaciarnię będzie na najwyższym poziomie, więc chcesz zaoferować swoim klientom pozytywne doświadczenia zakupowe, zapewniając duży asortyment białych, różowych, purpurowych, herbacianych i czerwonych róż w swoim  magazynie.

Zamawianie dużych ilości zapasów z góry może oznaczać, że znaczna część kapitału obrotowego zostanie przez Ciebie spożytkowana. Z uwagi na opłacanie dostawców i koszty marketingowe ponoszone przez Twoją firmę w okresie  corocznej gorączki walentynkowej, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem handlu detalicznego czy hurtowego, finansowanie Twojej działalności może być kłopotliwe.

W Ferratum Business rozumiemy Twój biznes. Stworzyliśmy Ferratum Business właśnie po to, aby zapewnić kapitał obrotowy dla Twojej firmy, dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz. Ferratum Business udostępnia szybkie i łatwe finansowanie faktur aż do 450 000 zł firmom prowadzącym sprzedaż hurtową i detaliczną - takim jak Twoja - bez wymogu zapewniania dodatkowych  zabezpieczeń i poręczeń.

Jednak dzięki Ferratum Business Twoja firma jest zawsze w rozkwicie. Zajmujemy się finansowaniem i dlatego możesz polegać na Ferratum Business jako inteligentnym, skutecznym i nieskomplikowanym dostawcy faktoringu dla Twojej firmy. Zapewniamy szybki, łatwy faktoring w wysokości aż do 450 000 dla firm prowadzących sprzedaż w handlu detalicznym i hurtowym - bez dodatkowych poręczeń i zabezpieczeń. Złożenie wniosku zajmuje mniej niż 5 minut, a każdy wniosek jest zatwierdzany średnio w ciągu 1 dnia roboczego. W ten sposób w ciągu jednego dnia otrzymujesz kapitał obrotowy, którego właśnie potrzebujesz. ZŁÓŻ WNIOSEK teraz!