2019-07-29

Faktoring dla gastronomii, restauracji i pubów

Utrzymanie lodówek zaopatrzonych w świeże, pochodzące z lokalnych źródeł produkty do przygotowania pysznych dań - to fundament zarządzania dobrą restauracją. Poza tym, aby wszystko sprawnie działało np. w szczycie sezonu letniego musisz zatrudnić dodatkowych pracowników. Potrzebne może być także wypożyczenie lub kupno nowego sprzętu kuchennego, aby umożliwić szefom kuchni tworzenie pomysłowego menu. Być może będziesz potrzebował także  dodatkowych nakładów na działania marketinowe i reklamę. Nagłe wydatki Twojej firmy mogą wymknąć się wtedy spod kontroli.

Pozyskaj kapitał obrotowy

Zapewnienie kapitału obrotowego na pokrycie wszystkich bieżących kosztów może być kłopotliwe dla większości restauracji i pubów. Bez kapitału obrotowego firmy z branży gastronomicznej często mają trudności z finansowaniem swoich codziennych operacji, takich jak wypłaty wynagrodzeń, zakup wyposażenia i potrzebnych produktów. Ponadto, brak kapitału obrotowego oznacza, że firmy są często nieprzygotowane na nieprzewidziane wydatki lub sytuacje awaryjne. Wreszcie, bez kapitału obrotowego, trudno jest rozwijać swoją firmę lub - w tym przypadku - udoskonalać  restaurację / pub w taki sposób, aby klienci wracali i przyciągali nowych klientów.

Rozwiązanie dla Twojej Restauracji lub Pubu

W Ferratum Business możemy zaspokoić Twoje potrzeby. Niezależnie od smaków w Twojej restauracji lub stylu Twojego pubu, możesz polegać na Grupie Ferratum jako inteligentnym, szybkim i nieskomplikowanym dostawcy kredytów biznesowych. Zapewniamy szybki, łatwy do pozyskania faktoring aż do 450 000 zł dla pubów i restauracji, takich jak Twoje - bez dodatkowych poręczeń i zabezpieczeń. Złożenie wniosku zajmuje mniej niż 5 minut i jest przez nas zatwierdzane średnio w ciągu 1 dnia roboczego. W ten sposób w ciągu jednego dnia otrzymujesz kapitał obrotowy, którego właśnie potrzebujesz. ZŁÓŻ WNIOSEK teraz!