2019-07-29

Cichy faktoring dla Branży Budowlanej

Jeśli chodzi o poprawę i zmianę warunków, w jakich żyjemy, nie ma przemysłu bardziej znaczącego niż branża budowlana. Pomyśl o tym - niezależnie od tego, czy chodzi o budowę budynków, w których pracujemy, w których  mieszkamy, o drogi, po których jeździmy, wydobycie surowców, czy produkcję i dostawy gotowych produktów, branża budowlana dosłownie buduje świat, w którym wszyscy żyjemy.

Solidne fundamenty

Choć popyt na usługi budowlane zawsze będzie istniał, wiemy, że branża budowlana, podobnie jak wiele innych sektorów, doświadcza zarówno "wysokich", jak i "niskich" sezonów. W różnych okresach roku realizowane projekty i kontrakty znacznie się od siebie różnią.

Wiemy również, że otrzymywanie płatności za świadczone usługi jest często powolne, zwłaszcza gdy Twoi klienci należą do sektora publicznego. W rzeczywistości czasami może upłynąć nawet kilka miesięcy, zanim otrzymasz płatność. W połączeniu z koniecznością zatrudnienia  dodatkowych pracowników oraz zakupu lub wynajmu nowego sprzętu - wykonanie określonego zlecenia może być w tej sytuacji wyzwaniem dla każdej firmy, która nie ma dostępu do zdrowego kapitału obrotowego.

Budujemy most

W Ferratum Business rozumiemy Twój biznes. Stworzyliśmy Ferratum Business właśnie po to, aby zapewnić kapitał obrotowy dla Twojej firmy, dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz. Ferratum Business udostępnia szybkie i łatwe finansowanie faktur aż do 450 000 zł firmom budowlanym takim jak Twoja - bez wymogu zapewniania dodatkowych  zabezpieczeń i poręczeń.

Możesz polegać na Ferratum Business w pozyskiwaniu inteligentnego, skutecznego i nieskomplikowanego faktoringu. Jesteśmy dumni z naszego szybkiego, wydajnego i elastycznego faktoringu. Obsłużyliśmy już tysiące zadowolonych klientów i szybko się rozwijamy.

Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego już w 5 minut możesz wypełnić wniosek o faktoring i dowiedzieć się jaki jest Twój limit faktoringu. Każdy wniosek jest zatwierdzany średnio w ciągu 1 dnia roboczego. W ten sposób już w ciągu jednego dnia otrzymujesz kapitał obrotowy, którego potrzebujesz.

Buduj swój biznes dzięki faktoringowi z Ferratum Business. ZŁÓŻ WNIOSEK o faktoring teraz!